Çıkış / Exit

İşleminiz Yapılıyor.
 
 
 
 
 
 
 
 
English

Ekşioğlu'ndan Karasu'ya Büyük Yatırım..
1940'lı yıllarından itibaren Türk inşaat sektöründe öncü bir kuruluş olarak yerini alan EKŞİOĞLU ailesi  İstanbul, Ankara, İzmit, Adapazarı, Karasu gibi il ve ilçelerinde yaptığı inşaatlara bir yenisini daha ekliyor...Yeşil Vadi...

Yeşil Vadi 3. Etapta....
Ekşioğlu İnşaat'ın efsane projesi Yeşil Vadi Evleri'nde 1.ve 2. etaplara gösterilen yoğun ilgiden dolayı 3. etabın da inşaatına başlandı. Marmara Bölgesi'nin yükselen değeri Karasu'da inşa edilen Yeşil Vadi Evlerinin 1.etapı  Temmuz 2012'de, 2.etapı Aralık 2012'de tamamlanmıştı .Yeşil Vadi 3'te ise hayat  30 Haziran 2013'te başlanması planlanıyor.

Efsanevi proje Yeşil Vadi...
Yeşil Vadi Evleri, Ekşioğlu İnşaat'ın efsanevi projesi dedik,gerçekten de öyle. Çünkü Yeşil Vadi Evleri, bir evde sahip olunabilecek konfor ve yaşanacak lüks konusundaki beklentilerini iyice yükseltenlere hitap ediyor. Arkada orman, önde deniz...

Doğayla Başbaşa Bir Hayat..
Ekşioğlu Yeşil Vadi Evleri, çevre yollarının kesiştiği bir noktada, konut projeleriyle hızla gelişip değer kazanan bir bölgede yükseliyor.
Sırtını ormana yaslamış konumuyla, sakinlerine ayrıcalıklı bir ortam sunan Ekşioğlu Yeşil Vadi Evleri, doğayla iç içe, sağlıklı bir yaşam vaat ediyor. Üstelik şehir hayatında alıştığınız kolaylıkların hepsi ve çok daha fazlası hemen elinizin altında.
Doğayla iç içe yaşam alanları, kale sağlamlığında binaları ve gün geçtikçe değer kazanan konumuyla Ekşioğlu Yeşil Vadi Evleri, sizi 21. yüzyılın rüya kentinde, sadece size özel, huzurlu bir yaşama davet ediyor.

Bu Projede Herkese Yer Var...
Geniş aileden çekirdek aileye herkesin düşünüldüğü bu projede 1+0,1+1,2+1,3+1 ve 4+1 olmak uzere 4 çeşit konut yer alıyor.Konforunuz,güvenliğiniz ve mutluluğunuz için bir araya getirilen avantajlardan bazıları:Spor alanları, 2 adet yarı olimpik yüzme havuzu, çocuk havuzları, yürüyüş parkurları, otopark alanları, kafeterya, market, sosyal tesisler...Yorucu ve stresli bir günün sonunda eve döndünüz ve bir anda... Sanki gün yeni başlıyormuş gibi zinde ve tamamen yenilenmiş hissediyorsunuz kendinizi.Sessizlik, huzur ve taze bir nefes.

Yeşil Vadi'de güvenlik şansa bırakılmaz.
Sevdikleriniz ve yılların emeğiyle elde ettiğiniz değerler yılın 12 ayı, günün 24 saati koruma altında. Teknolojinin son olanaklarının kullanıldığı aktif ve pasif güvenlik önlemleri Yeşil Vadi'deki “kaliteli yaşam” anlayışının en önemli halkalarından biri. Siz kafanızı endişelerle meşgul etmeyin, Ekşioğlu Yeşil Vadi'li olmanın tadını çıkarın.

Ayrıntılı Bilgi İçin:http://mekan360.com/360fx_yesilvadiprojesi-anasayfa.html

YEŞİL VADİ 3.ETAP-SAKARYA

Ekşioğlu'ndan Karasu'ya Büyük Yatırım.. 1940'lı yıllarından itibaren Türk inşaat sektöründe öncü bir kuruluş olarak yerini alan EKŞİOĞLU ailesi İstanbul, Ankara, İzmit, Adapazarı, Karasu gibi il ve ilçelerinde yaptığı inşaatlara bir yenisini daha ekliyor...Yeşil Vadi... Yeşil Vadi 3. Etapta.... Ekşioğlu İnşaat'ın efsane projesi Yeşil Vadi...