Çıkış / Exit

İşleminiz Yapılıyor.
 
 
 
 
 
 
 
 
English

Mersin'de Düşlerin Gerçeğe Dönüştüğü Proje ''Aşanoğlu Plaza''
İnşaat projelerinde kaliteden ödün vermeden, Mersin'de çağdaş yaşam alanları oluşturan, birçok konut projesine imzasını atmış Aşanoğlu inşaat yeni projesi ile adından çokca bahsettiriyor.
Düşlerin gerçeğe dönüştüğü her projesinde müşterilerinin beklentisinin ötesine geçmeyi, yaşam alanlarına değer katmayı, farklı beklentileri karşılamayı başaran  Aşanoğlu İnşaat, Plaza projesiyle lüks kavramına yeni bir boyut katıyor.

Lüks Hiç Bu kadar Ucuz Olmamıştı..
Mersin'in yeni çekim merkezi Yenişehir'de yer alan “Aşanoğlu Plaza” projesi yüksek standartlara sahip, doğa ile iç içe huzurlu bir yaşam alanı sağlayan, her biri 3 oda 1 salon olan 56 konuttan oluşuyor.
Sosyal aktivitelerle donatılmış projede lüks konutlar 200 bin tl'den satışa sunuluyor.Geniş yaşam alanı sunan projede daireler ise 178 metrekare olarak tasarlanmış.

Her ayrıntı sizin güvenliğiniz için düşünülmüş..
Her ayrıntının tek tek düşünüldügü Aşanoğlu Plaza'da 24 saat kapalı devre kamera sistemi, yangın alarmı ile evinizde ideal güvenliğin huzurunu yaşıyacaksınız..
Ayrıntılı Bilgi İçin:http://mekan360.com/360fx_anasayfa_asanogluplaza-anasayfa.html

AŞANOĞLU PLAZA

Mersin'de Düşlerin Gerçeğe Dönüştüğü Proje ''Aşanoğlu Plaza'' İnşaat projelerinde kaliteden ödün vermeden, Mersin'de çağdaş yaşam alanları oluşturan, birçok konut projesine imzasını atmış Aşanoğlu inşaat yeni projesi ile adından çokca bahsettiriyor. Düşlerin gerçeğe dönüştüğü her projesinde müşterilerinin beklentisinin ötesine...