Çıkış / Exit

İşleminiz Yapılıyor.
 
 
 
 
 
 
 
 
English

Eskişehir'de Standartları Yükselten Proje..
2000 yılından bugüne kadar inşaa ettiği yüzlerce proje ile Eskişehir’e değer katan Ayd Yapı Eskişehir'de standartları yükselten sadece bugünü değil yarını da düşünen üstün kaliteli yaşam alanları sunan WEST HİLL projesine imzasını atıyor.West Hill, Eskişehir-Odunpazarı'nda inşa ediliyor.

Güvenli Geleceğin İnşaası West Hill..
Seçkin bir mimariyi, kalite, konfor, huzur ve mutlulukla buluşturan West Hill Projesi, “seçkin bir yaşama, “kârlı bir yatırım”la sahip olmak isteyenler için bulunmaz fırsatlar sunuyor.
West Hill'de 165 metrekare tamamı 3+1 konutlar sadece 295.000 tl.Ayrıca her bir daireye ait otopark ve depo alanı bulunuyor.Site içerisinde çocuk parkı,süs havuzu ve güvenlik kulübesi de mevcut.
Ayrıca  Mutfak dolapları İstikbal Regina marka  ve ankastre ürünleri Franke marka olarak planlanmış.Tüm banyo ve wc seramikleri, banyo dolapları ve klozetler, bataryalar ise Vitra marka olarak takılması planlanıyor.

Detaylı bilgi için: http://mekan360.com/360fx_westhill-anasayfa.html 

WEST HİLL

Eskişehir'de Standartları Yükselten Proje.. 2000 yılından bugüne kadar inşaa ettiği yüzlerce proje ile Eskişehir'e değer katan Ayd Yapı Eskişehir'de standartları yükselten sadece bugünü değil yarını da düşünen üstün kaliteli yaşam alanları sunan WEST HİLL projesine imzasını atıyor.West Hill, Eskişehir-Odunpazarı'nda inşa ediliyor. Güvenli...