Çıkış / Exit

İşleminiz Yapılıyor.
 
 
 
 
 
 
 
 
English

Bingöl'de Yeni Bir Şehir Yükseliyor!
Enyapı Group tarafından hayata geçirilen Şehr-i Göl Konakları,Bingöl-İnanlı'da inşa ediliyor."Bingöl'de yeni bir şehir kuruluyor"sloganıyla inşa edilen Şehr-i Göl Konakları,528 konuttan meydana geliyor.

Yatırımın Yeni Adresi..
Bingöl'de konut sektörüne yeni bir standart ve soluk getirecek olan Şehr-i Göl Konakları'ndan konut satın alanlar beklediklerinden fazlasını bulacak.
Çocuk oyun alanları, basketbol, voleybol sahaları, oturma alanları, bahçe fitness alanlarının bulunduğu Şehr-i Göl Konakları'nın 2015 yılının Mart ayında tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

Şaşırtan Fiyatlar..
1+1,2+1,3+1,4+1 olmak üzere 4 farklı daire tipinin yer aldığı projede fiyatlar 56 bin ve 180 bin tl arasında değişiyor.
26 bloktan oluşan Şehr-i Göl Konakları, radye temel ve palywood kalıp sistemi ile inşa ediliyor. Yüzde 60'ı yeşil alana ayrılan Şehri Göl Konakları, güvenlik kontrollü giriş ve çıkışı ile dikkat çekiyor. Her alanı verimli kullanan, içinde yaşayacakların ihtiyaçlarına göre en fonksiyonel şekilde tasarlanmış kat planları ile göz dolduruyor.
 
Her ayrıntı sizin güvenliğiniz için düşünülmüş..
24 saat kapalı devre kamera sistemi,dairelerinizde yangın alarmı ile sitenizde ideal güvenliğin huzurunu yaşıyacaksınız.
Kendi mutluluğunuz ve geleceğiniz için planlarınız varsa, Şehri Göl Konakları tam size göre...

Ayrıntılı Bilgi İçin: http://mekan360.com/360fx_sehrigolkonaklari-anasayfa.html

ŞEHR-İ GÖL KONAKLARI

Bingöl'de Yeni Bir Şehir Yükseliyor! Enyapı Group tarafından hayata geçirilen Şehr-i Göl Konakları,Bingöl-İnanlı'da inşa ediliyor.'Bingöl'de yeni bir şehir kuruluyor'sloganıyla inşa edilen Şehr-i Göl Konakları,528 konuttan meydana geliyor. Yatırımın Yeni Adresi.. Bingöl'de konut sektörüne yeni bir standart ve soluk getirecek olan Şehr-i Göl...

ŞEHRİ GÖL KONAKLARI

BİNGÖL'DE YENİ BİR ŞEHİR YÜKSELİYOR Enyapı Group tarafından hayata geçirilen Şehr-i Göl Konakları,Bingöl-İnanlı'da inşa ediliyor.'Bingöl'de yeni bir şehir kuruluyor'sloganıyla inşa edilen Şehr-i Göl Konakları,520 konuttan meydana geliyor.Bingöl'de konut sektörüne yeni bir standart ve soluk getirecek olan Şehr-i Göl Konakları'ndan konut satın...